.

Červenec 2008

Životopis Avril Lavigne

31. července 2008 v 13:39 | zichová
Životopis Avril Lavigne
  • Datum narození:27.09.1984
  • Místo narození:Napanee,Ontario,Canada
  • Znamení Váhy
  • Něco o Avril: Avril není typickou mladou popovou princeznou,ve skutečnosti je přený opak Britney Spears
  • Avril má mladší sestru a staršího bratra.Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru.V tomto sboru zpívala do svých deseti let.Krátce poté,díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice.Touto cenou byla cesta do Ottawy,kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
  • Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru.Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.Naštěstí si ji všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid.Avril proto odjela do Manhattanu v New Yourku,kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu.Ona však chtěla být jiná,chtěla být umělcem,který je spojen s tvořením písní,jež zpívá.Proto je Avril rozhodla odjet na západní pobřeží Los Angeles.Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem.To ji nechalo zcela volnou ruku a texty si proto píše Avril sama.
  • Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated,který se stal ihned velkým hitem,jež válcoval žebříčky všech možných hitparád.Tento úspěch byl obrovský a Avril nazívala debutové album "Let Go" (2002).Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste
  • Avril zpívá se svou kapelou,kterou tvoří bubeník Matthem Brann,bass kytarista Mark Spicoluk,kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld.Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska,Evropy a Austrálie.

Bleskovka

31. července 2008 v 13:26
Víš ve kterém filmu hrála Miley Cyrus.
Napísej mi tvou odpověd a třeba ti i neco zašlu.

Životopis Hilary Duff

29. července 2008 v 9:07 | zichová
Hilary Duff Hilary Duff
Datum narození:
28.09.1987
Místo narození:
Houston, USA
Znamení:
Váhy
Životopis:Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.
A ted pár fotek: