.

Říjen 2008

Komentáře

18. října 2008 v 19:32 | zichová
Rekord v komentech!
Tak že jak na to?
Stečí jen abys mi odpověděl(a) jen na tyto otázky+napsat co 20 komentu a čemkoliv
OTÁZKY
1.co je dneska za den
2.jak se máš
3.máš kluka(holku)
4.jak si dopadl(a) ve škole za uplynulý rok(stačí dobře špatně)
5.máš ráda film lets dance
6.jak se jmenuješ

Stačí mi jen abys na tohle odpověděl(a)
a k tomu napsal(a) 20 komentářu o čem koliv.

Když to splníš pošlu ti jednu welcomku a nebo vyrobím + k tomu si mužeš ješte něco vybrat.
Tohle platí od 18.10 až do 20.12(a do 24.12.bude vyhodnocení)
Jo a jak to budete mít tak mi napište co chcete k charmed

Charmed

12. října 2008 v 17:55 | zichová
Charmed
Když holkám umřela babička rozhodli se vzít všechno do svých rukou začali zabíjet démony,chodit na radde s klukama uspořádávat večírky a podobne.Jednoho krásného dne se Paper vdala a vzala si kluka se kterým mela 2 kluky.Její sestry chodili někdy boužel s démony,ale naštěstí to nakonec dobře dopadlo jelikož sestry vždy drželi při sobě.

A tedka pár foteček:

Prue

12. října 2008 v 17:48 | zichová

Prue

Jméno:Shanen Maria Doherty
Datum narození:12.4.1971
Znamení:beran
Místo narození:Memphis (Tenneseee)
Místo kde žije:Los Angeles
Barva očí:modrozelené
Výška:162cm
Povolání:herečka,direktorka,producentka
Záliby:její koně a psi,nakupování,tenis,bowling a koukání na DVD
Zvířata:tři koně a tři psy
Aoto.černý Candillac Escalack SW.,černýMercedes SL 500 a Porsche
Nejlepší kamarádka:Holly Maria Cobs
Nejlepší hudba:Past Food Modzel,Led Zepllin,Pink Floyd,U2,Whitney houston,Frank Sinatra
Nejlepší herec:Michael London(její druhý táta)
Nejlepší herečka:Meryl streep,Jodie Foster,Whoopi Goldborg a Katharine Hepburn
Stav:Rozvedená,nyní svobodná
Tetování:2

Phoebe

12. října 2008 v 17:48 | zichová

Phoebe

Jméno:Alassa Janet Milano
Datum narození.19.12.1972
Místo narození:Brooklyn
Znamení:střelec
Barva očí:hnědé
Výška:158cm
Povolání:herečka,direktorka,zpěvačka
Záliby:koně,psi,cestování,fotografování,aerobic
auto:Chavrolet
Zvířata:3koně
Nejlepší kamarádka:Holly Maria Cobs
Jídlo:všechno od mamky
Barva:modrá
Nejlepší hudba:The Beatles,Dave Mathevas,Geoge Clooney
Nejlepší herečka:Jodie Foster
Tetování:6
Stav:rozvedená

Paige

12. října 2008 v 17:48 | zichová

Paige

Jméno:Rose McGowan
Datum narození:5.9.1973
Znamení:panna
Místo narození:Florencie
Nyní žije:Los Angeles
Barva očí:hnědá
Výška:166cm
Povolání:herečka
Záliby:Zahradníčení,koukání na DVD,skládání Puzzlí
Zvířata:2psi
Nejlepší hudba:rock
Nejlepší herečka:Susan Saradon,Elizabeth Taylor,Linda Florentino
Nejlepší hudba:Sixton Candles,Haponed
Tetování:1

Piper

12. října 2008 v 17:47 | zichová
Piper Místo narození:San Diego Místo kde žije:Los angeles Barva očí.hnědé Výška:155cm Povolání:herečka Záliby:koně,jízdu na koňi a tenis Auto:Volkswag Jídlo:Italské Barva:modrá Nejlepší hudba:Remy Zero,U2 Nejlepší kamarádky:Alyssa Milano a Shannen Doherty Nejlapší herec:andy Garcia Nejlepší harečka:Susan Saradon Sport:jízda na koni,tenis Tetování:3 Stav:rozvedená,nyní šťastně vdaná

Angelina Jolie

7. října 2008 v 20:02 | zichová
ANGELINA JOLIE
Datum narození : 04. 06. 1975
Místo narození : Los Angeles, California, USA
Znamení : Blíženci
Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.

Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde si také poprvé zahrála v divadelní produkci. Po absolvování školy začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema. Zde také natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Haven Voighta.

Jako herecký nováček se brzy objevila v malé filmové roli "Cyborg 2" (1993), film o kříženci člověka s robotem nebyl příliš úspěšný. O dva roky později získala první hlavní roli počítačového hackera v thrilleru Nebezpečná síť "Hackers", kde poprvé poznala chuť uznání. Ve filmu se seznámila se svým prvním manželem britským hercem Johny Lee Millerem. Vzali se krátce po natáčení. Na svatbu si Angelina vzala místo tradičních bílých šatů černékožené kalhoty a bílou košili, na kterou napsala svou vlastní krví jméno svého nastávajícího. Tento vztah jim však nevydržel ani rok.

Po účinkování v několika průměrných filmech, jako komedie "Love in all there is"(1996) a krimi thriller Ruce od krve "Playing God" (1997), kde si zahrála po boku Davida Duchovnyho. Za roli Cornelie Wallaceové v televizním dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na Emmy. Snímek, který ji vynesl do světa hvězd se jmenoval "Gia", autobiografické televizní ztvárnění kontroverzního života modelky Gii Carangiové. Za tento film získala druhý Zlatý Glóbus a nominaci na Emmy. Brzy po těchto úspěších se objevila v několika televizních talk show a objevila se na mnoha obálkách velkých časopisů.

Díky těmto úspěchům dostává velké množství nabídek významných rolí, nakonec se objevila po boku Gillian Anderson, Ellen Burstyn a Seana Conneryho v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart" (1998). Následující rok se stala součástí dalšího kvalitně obsazovaného komedii Mikeho Newellse Bláznivá runway "Pushing Tin", zde si zahrála po boku Johna Cusacka a Billyho Boba Thorntona. Ačkoliv film neměl zápornou kritiku, nedokázal finančně úspět. Ve stejný rok si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector".

Dalším velmi významným úspěchem byla role Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted" (1999). Zde hraje bezcitnou pacientku psychiatrické léčebny spolu s Winona Ryder.Za tuto roli získala cenu Akademie a Zlatý Glóbus pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. Poté se opět vdala, tentokráte za 45 letého herce Billyho Boba Thortona.

V roce 2000 se objevila v kriminálním příběhu se silnými auty 60 sekund, kde si zahrála po boku Nicolase Cageho. Rok 2001 byl pro Angelinu opravdu úspěšný, nejprve se objevila v thrilleru Sedmý hřích "Original Sin", v němž si zahrála po boku Antonia Banderase. Následně pěkně tvarovaná ve filmovém ztvárnění veleúspěšné počítačové hry Tomb Raider, v hlavní roli Lary Croft stejnojmenném filmu "Lara Croft: Tomb Raider". Podle některých zdrojů se její manželství s Billy Bobem Thortonem v roce 2002 rozpadlo.

Angelina Jolie je matkou tří dětí. V roce 2002 adoptovala v Kambodži Madoxxe a v roce 2005 adoptovala Zaharu Marley z Etiopie

V součastnosti žije s Bradem Pittema spolu mají k adoptovaným dětem ještě vlastní dceru Shiloh Nouvel Jolie-Pitt.

A ted fotky:

Us5 skupina

7. října 2008 v 19:48 | zichová
Včera 18:47
US5je německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005 ).
"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů".
US5 se zkládá z: Michaela a Chrise (oba Němci), Jaye (Brit) a dvou Američanů - Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní

Us5

7. října 2008 v 19:48 | zichová
Us5
Chris
Datum narození: 7.8.1988
Místo narození: Köln, Německo
Znamení: Lev
Chris měří 178cm, má přirozeně blonďaté vlasy a má modré oči. Chris si splnil pomocí US5 svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování!Fotí hlavně lidi, ale není to podmínkou. Jeho největším snem je stát na podiu se svou skupinou. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě v jaké je teď. Nechce se měnit jen kvůli skupině a holkám. Chris se musel po vítězství v Big in America rozhodnout mezi svou přítelkyní a kariérou. Rozhodl se pro kariéru s US5.
Mezi jeho nejoblíbenější sporty patří surfování a také volleyball. Chris bydlí stále ještě z rodiči, pokud není zrovna s US5. Jeho rodiče mají velký rodinný dům a Chrisovi je s nimi velmi dobře. Jeho maminka je prodavačka a jeho otec je prodavač.
Chris má jednoho sourozence a to sestru Efu. Efě je 20 let a studuje školu v Bayeru. Chris chodí taky ještě do školy.
Izzy
Datum narození: 19.10.1983
Místo narození: Orgando, Florida
Znamení: Váhy
Už od 15 let se Izzy věnuje muzice. Dříve také působil ve skupině Exact, se kterou zpíval a tancoval. Dokonce působily jako předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson. Později se dostal do skupiny US5. Bydlí s klukama ze skupiny. Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník. Ve svých tanečních kouscích používá velmi často salta. Také hraje skvěle na kytaru. Má 4 piercingy a 13 tetování. Na hlavě nosí dredy, které mají pro něj náboženský význam.
V dřívější době vymetal všechny kluby kde hráli jeho oblíbenou muziku, ale dnes dělá všechno proto, aby se mohl naplno věnovat skupině. Izzy nevyniká jen svými tanečními a pěveckými schopnostmi, je taky velmi nadaný pro skládání básní. Věnuje se taky bojovým sportům a jako jediný z US5 má přítelkyni a nehodlá ji opustit.
Do Evropy poprvé vstoupil až se skupinou US5, dříve žil totiž v Kalifornii.
Má dva sourozence a to 16ti letou sestru a 15ti letéto bratra.
Michael
Datum narození: 18.7.1987
Místo narození: Mainz
Znamení: Rak
Michael má černé vlasy, hnědé oči a je asi 176cm vysoký. Je velice talentovaný! Pokud právě nemluví, tak zpívá nebo tancuje. Rád uspořádává párty hlavně pro své přátelé. Ve svých 13 letech si mohl poprvé zazpívat před publikem. Bydlí u své maminky se svými čtyřmi sourozenci. Jeho setra bydlí v Americe. Jeho táta je jeho nejlepším přítelem! Chodí s ním taky tancovat do klubu. Jeho maminka ho finančně podporuje, ale Michael si taky něco rád sám vydělá. S kluky s US5 se velice sblížil. Říká že je to jeho druhá rodina a skvěle si s nima rozumí.
Jay
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida
Znamení: Beran
Jay se začal už dříve věnovat hudbě, když na jeho dveře zaklepal jeden nejúspěšnějších producentů společnosti Triple M-Music. Sedm let pracoval s producenty Mikem Michaelem a Markem Dollarem. Ve studiu byl zavřený celé dny a skládal nové texty k písním a dělal návrhy. Jeho dosud nejúspěšnějším songem je "Schick mir´ nen Engel". Prodali asi 250000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na podiu s kulkama s US5.
Narodil se v Londýně, ale pak se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem, pokud není zrovna s US5. Má dva sourozence a to dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého úspěšného bratra velmi pyšné. Jay umí bezproblémově anglicky, německy a francouzsky.
Richie
pravé jméno: Chris( přezdívka Richie aby si ho fanoušci nepletli s Chrisem
Datum narození: 28.11.1988
Místo narození: Wheatom IL
Znamení: Střelec
Richii má blond vlasy, modré oči a měří asi 173cm. Už od svých 4 let se objevuje na jevišti a zahrál už si i v některých muzikálech. Věnuje se taky sportu a zahrál si v americkém filmu "Rule number one". Nevěděl tedy jestli se má rozhodnout pro hereckou kariéru nebo jestli má zpívat s US5. Snad udělal dobře. Jen musel ukončit školu, aby se mohl věnovat na plno skupině. Je velmi energický a je to největší komik z US5. Líbí se mu napodobovat kluky ze skupiny. Proto je největším miláčkem holek z celé skupiny a velmi si to užívá. O fanynkách říká, že jsou skvělé a sladké. Richii je ale stále více a více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíc. Potřebuje stálý kontakt s rodinou, kterou nadevše miluje. Jeho rodina ho podporuje a dodává mu sílu. Má jen jednoho bratra.

Ashley a Mary-Kate Olshen

5. října 2008 v 18:33 | zichová
Životopisy Ashley a Mary-Kate Olsen
Ashley:
Celé jméno:Ashley Fuller Olsen
Datum narození:13.6.1986
Barva očí: modrozelená
Hobby: tanec(hip-hop,balet)tenis
Oblíbený sport: kopaná
Oblíbené zvíře: pes Lycy
Oblíbené jídlo-špagety
Pití-Džus
Oblíbená barva-modrá,žlutá,purpurová
Budoucnost-Pokud nebude hrát tak chce být tanečnice.
Mary-Kate:
Datum narození: 13.6.1986 (2.mi.po Ashely)
Barva očí : modorzelená
Hobby: jízda na koni
Oblíbený sport:fotbal,basketbal
Oblíbený zvíře: kůň
Oblíbené jídlo-pizza
Pití-džus
Oblíbené barvi-Kaštanově hnědá a modrá
Čím by chtěle být-Pokut nebude hrát tak závodit v dostihech.
Něco o nich:
Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodila 13.6.1986(v pátek).Mary-Kate se narodila o 2 minuty později než Ashley.Přesněji:Ashley v 8:24 a Mary-Kate v 8:26 hodin.Matka se jmenuje Jarnette Olsen,otec David Olsen,starší bratr Trent Olsen a mladší sestra Ellizabeth.Rodiče se ale v roce 1995 rozvedli a otec se znovu oženil a Mary-Kate a Ashley přibyla do rodiny nevlastní matka a dva nevlastní sourozenci.Sestra Taylor a bratr Jake.Mary-Kate a Ashley se v září přestěhovaly z Los Angeles do New Yourku,kde mají každá svůj byt.Momentálně studují na vysoké škole na New Yourské universitě.Do konce studijí jim zbývají ještě dva roky.Pak by chtěly mít už normální život.Mary-Kate by ráda byla profesionální jezdkyně na koni a Ashley by chtěla být tanečnicí.Celkově natočily 14 filmů,kde hrály hlavní roli a 2 filmy ve kterých měly pouze vedlejší role a ukázaly se tam jen krátce...Ještě natočily tři seriály a také 9 hudebních CD.
A pár fotek:

Test

5. října 2008 v 18:31 | zichová
Testy
Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.
Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.
Hodně lidí si není jistých, co by
v životě chtěli.
Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.
Tady je přesná kope, takže: funguje
to !
Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.
Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.
Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.
Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.
Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.
Nebo
se to nikdy nestane..
a ještě jeden
Ahoj!
Tento test sem dostala mailem od my kams Valči S.
Na tento mini-testík potřebuješ jen asi 1-2 min. (podle toho jak umíš
počítat) a je to velká sranda! Vezmi si kalkulačku a pojďme na věc:
1. Urči si jeden den, kdy se chceš zaobírat sexem (když si vybereš např. neděli, tak máš číslo 7). Zapiš si ho do kalkulačky.
2. Vynásob to 50
3. Připočti k získanému číslu 44.
4. To celé vynásob 200.
5. Jestliže si už letos měl(a) narozeniny připočti 107, jestli si je ještě neměl(a), tak 106.
6. Jako poslední krok z toho odečti rok tvého narození (např. 1978, 1975, ...)
A teď závěr:
Na kalkulačce vidíš 5-místné číslo, že?
1. první číslo ukazuje den, kdy se chceš věnovat sexu. Sedí to?
2. poslední 2 čísla ukazují, kolik je ti momentálně let. Je to tak?
3. druhé a třetí číslo ukazuje Tvoji oblíbenou polohu.
Divíš se, že jsme na to přišli? )))) Pošli tento testík svým kamarádům a dnes ve 22:30 se Ti přihodí cosi neobyčejné. Připrav se na příjemnou událost...
Jestli to vymažeš, 10 let nebudeš mít se sexem nic dočinění :o))
Jestli to pošleš 10 lidem, čeká Tě velká láska.

Kelly Clarkson

5. října 2008 v 18:29 | zichová
Kelly je vděčná, že se jí dětský sen stát se námořním biologem nesplnil, ale místo toho se právě ona stala vítězkou soutěže American Idol v září roku 2002, když její oduševnělý hlas zachytil srdce a mysli milionů diváků.
24letá Kelly z Texasu prožila přibližně přes deset týdnů na jedné z nejúspěšnějších televizních soutěží v Americe. Fakt je, že Kelly nikdy neměla hodinu profesionálního zpěvu, a přitom získala ve finále 57% hlasů. Ve skutečnosti je její hlas


přirozená a normální část jejího života. Tudíž krása jejího hlasu byla poznána čirou náhodou. Ve třinácti letech, zpívala v koridoru v Pauline Hughes na střední škole v Burlesonu v Texasu, když jí učitel žádal o připojení ke sboru. "Dokud jsem se nepřidala ke sboru, tak jsem do té doby nevěděla co se svým hlasem dokážu. Můj učitel na mě tlačil už od začátku, protože věřil, že ve mně něco je. Postupem času jsem se dostala na úroveň mých starších spolužáků". Její klasický trénink skrze sboru byl, jak popisuje, "mojí zásadou je, abych svůj hlas přizpůsobila různým stylům hudby".
Byl to spletitý osud, který ji doprovázel k cestě za hudbou. V době, kdy se Kelly stěhuje do Los Angeles, začíná posílat svá demíčka do různých hudebních studií a to byl jeji způsob se dostat na příčku hudebního průmyslu a nějak začít. To se náhle změnilo na něco strašného, kdy její byt shořel a zárověň přišla o všechno co měla. Byla to její nejlepší kamarádka Jessica, která jí navrhla, aby zkusila šanci na American Idol. Kelly o tom nic nevěděla, a tak řekla: "Já jsem do toho šla jen z legrace, abych si to jen zkusila a teď jsem tady :-)".
Mezi Kelliny idoly patří: Bette Midler, Reba McIntyre, Gwen Stefani a Aerosmith. Tihle všichni Kelly ohodnotili a potom se upsala u RCA a v roce 2003 vydala své debutové
album se singly "A Moment Like This, Before Your Love". První singl, který natočila se ihned dostal na první místo v Billboard Charts. Finální desítka, která se dostala do finále se vydala po státech, aby zahráli svým fanouškům a to ze Seattlu až do New Yorku.
"Nejsem materialistická, ale ambiciózní. Nyní jsem
jen šťastná a mám práci kde používám svůj zpěv každý den. Já věděla, že být námořní bioložkou a sledovat čelisti by nebylo pro mě :-)".
Kelly Clarkson:


Kelly Clarkson je mladá vítězka soutěžě AMERICAN IDOL.Podle některých lidí je mladá vítězky velmi dobrou zpěvačkou a světový šoubyznis je rád že ji potkal.
Kelly Clarkson se narodila v Burlesonu,ve státě Texas,USA.NArodila se 24.4.1982,ve znamení býka.
Tato americká zpěvačka pracovala dříve jako servírka.Nyní už má na kontě dvě CD...nejznámější z těhto CD je píseň která se dožila světové premiéry,a to sice BECAUSE OF YOU (KVŮLI TOBĚ)...Zabodovala na předávání cen GRAMMY,kde porazila i Gwen Stefani...
Kelly Clarkson prodělala mnoho vzhledových změn....od barvy vlasů,kde se dokonce stala i jednou blondýnkou,jako je vidět v klipu BECAUSE OF YOU. A dále pokračovala se změnou svého šatníku...
Datum narození: 24. 4. 1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA
Znamení: Býk
Životopis: Kelly Clarkson je krásná, mladá vítězka soutěže American Idol, která ihned po svém vítězství doslova "pobláznila" celou Ameriku. Její debutové album nese název Thankfula prvním singlem se stala píseň Miss Independent, kterou pro Kelly napsala Christina Aquilera. Poslední čtvrtletí roku 2003 navíc Kelly věnuje své intenzivní propagaci v Evropě. Signály jsou jasné- zrodila se nová hvězda.
Kelly Clarkson


jako Blondýna:
S tímto se s vámi loučí Kelly Clarkson!!!