.

Červen 2009

Michaele Jacksone -THE END!!!

26. června 2009 v 20:07 | MiSs wErCa |  Novinky

STARS: Sbohem Michaele Jacksone!

STARS: Sbohem Michaele Jacksone! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Popový svět osmdesátých let přišel o svého krále...

Otřesná zpráva dnes ráno probudila hudební svět - zemřel jedinečný muzikant a tanečník Michael Jackson. Bylo mu teprve padesát let a jeho život skončil kvůli zástavě srdce. Sanitka sice přijela téměř okamžitě, popový král osmdesátých let se jí už bohužel nedočkal. "Celá jeho rodina pláče," prozradil jejich právník právník Brian Oxman.

Michealovu smrt zapříčinilo zřejmě velké množství léku, které bral na své deprese způsobené finanční tísní. V posledn době byl také velice vystresovaný z chystaného obřího comebacku. Zpěvákův manažer Frank Dilee potvrdil, že popový idol si již ve středu večer stěžoval, že mu není dobře.

Kdo byl Michael Jackson?

  • Narodil se 29.8.1958 v L.A.
  • Pochází z devíti sourozenců s nimiž začínal v kapela Jacsons 5
  • Vymyslel "Moon walk" - speciální taneční kroky
  • Má dvě dcery Paris a Prince
  • Podstoupil nespočet plastických operací
    Připomeň si Michaelovu hudbu.

Jak vznikl film Let´s Dance .... =o)

25. června 2009 v 21:05 | MiSs wErCa
Každý si zaslouží šanci následovat své sny, ale někteří lidé mají jen jeden pokus.

Po snímku Mr. & Mrs Smith chtěl producent Erik Feig natočit svým způsobem klasický taneční film, který on a jeho přátelé považovali během svého dospívání za fascinující. Hity jako Horečka sobotní noci, Sláva a Hříšný tanec byly inspirací a Feig cítil, že je čas přivést tento žánr plný síly a života zpět… avšak se svěží a energickou inspirací současnými moderními tématy a styly.

"V lásce k tanci a hudbě je něco univerzálního a já jsem chtěl natočit taneční film, který by oslovil všechny, muže i ženy. To je důvod, proč se Let's Dance točí kolem jednoho drzého smolaře, který má sen a musí vydat ze sebe vše, aby tento sen uskutečnil."

Feig při sestavování příběhu vycházel i ze svých zkušeností z mládí. Jako dítě spáchal se svými kamarády přestupek - vloupali se do jedné budovy a za trest dostali veřejně prospěšné práce. To ho přimělo přehodnotit smysl svého života, což je také klíčovým momentem Tylera Gage, který získá nový směr své budoucnosti a lásku.

Tuto myšlenku představil Feig scénáristovi Duane Adlerovi, který debutoval teenagerským hitem Nežádej svůj poslední tanec s Julií Stiles v hlavní roli. K natáčení se přidala i Melissa Rosenberg, kterou si filmaři vyhledali kvůli hip hopu, který dokonale vystihla v populárním TV seriálu O.C.

Adler dobře chápal Tylerovo postavení ve společnosti a jeho vnitřní boj mezi starými a novými přáteli, mezi starým a novým prostředí. Jak Adler uvádí, často se jako malý s rodinou stěhoval a vyrůstal podobně jako Tyler - jako outsider.

Aby tvůrci poznali rytmus a puls dnešních teenagerů, strávil Adler téměř šest týdnů ponořen do života typické umělecké střední školy: Academy of Visual and Performing Arts (Akademie vizuálního a pohybového umění) v Culver City, Kalifornii
"Chodil jsem se studenty na vyučování, zkoušky a obědy a pozoroval jsem je při přípravách na závěrečné jarní představení," říká. "Záměrem bylo vnést do filmu co nejvíce autenticity."

Na post režiséra chtěl Erik Feig dosadit talentovaného nováčka s choreografickými zkušenostmi. Obrátil se proto na svého kamaráda, Adama Shankmana, aby mu někoho doporučil. Shankmanovi okamžitě vytanula na mysli Anne Fletcher, jedna z předních světových choreografek, která v oblasti filmu - choreografie - debutovala snímkem Bravo, girls! a podílela se na choreografii klíčových scén desítek filmů a televizních projektů. "S Annou spolupracuji již od roku 1989 a spolu jsme také tancovali na Oscarech pro Paulu Abdul. Ona je jednou z mých nejlepších kamarádek a byla mojí asistentkou, když jsem dělal ještě choreografa," vysvětluje Shankman.
"Když jsem začal točit filmy, převzala po mně moji choreografii. Umělecky doslova explodovala. Věděl jsem, že tento film by byl pro ni perfektní, protože měla vždy neskutečnou autoritu u herců, je ze své práce nadšená a mimoto je skutečně výbornou vypravěčkou."

Když Anne Fletcher četla scénář, věděla, že Let's Dance bude skvělou příležitostí pro její režisérský debut.
"Věděla jsem, že to zvládnu, protože dobře znám tento svět tance a mladých umělců, protože jsem v něm vyrostla," říká. "Líbil se mi scénář a cítila jsem, že toto je šance vyprávět velmi pravdivý příběh. Ale také jsem věděla, že první prioritou bude najít skutečně dobré lidi, protože režisér je tak dobrý, jak dobrý je jeho team."

Pouliční, chytrý rebel a prima balerína hledají perfektního partnera: obsazení Channinga Tatuma a Jenny Dewan


Od chvíle, kdy přišla k filmu, věnovala režisérka Anne Fletcher ohromné úsilí na hledání herců, kteří by filmu přinesli realitu, vzrušení a čistý talent. Hledala mladé herce natolik talentované, aby byli schopni ztvárnit filmové postavy a zároveň všechny party zatančit a zazpívat. Aby film působil skutečně živě a opravdově, odmítala naprosto dubléry nebo playbacky. Nebylo to snadné, ale díky spojení štěstí, načasování a malých zázraků byl dán dohromady neobyčejný herecký ansámbl.

Hon na mladého muže - roli Tylera - začal obavami. "Postava Tylera je tak komplexní," uvádí Erik Feig, "že jsem věděli, že bude velmi náročné najít někoho se všemi těmito kvalitami. Potřebovali jsme někoho, kdo by byl charismatický a zároveň problémový, neústupný a oblíbený, drsný a romantický, amatér, ale úžasný tanečník."

Pak přišel na konkurs Channing Tatum, který vyrostl v malém městě v Alabamě a objevil se v roce 2002 v reklamě na Mountain Dew. Byla to chvíle, která změnila celý film.
"Jakmile jsme uviděli Channinga, věděli jsme, že on je Tyler," říká Feig. "A pak jsme ho viděli tancovat a pohyboval se jako voda. Nemohu to jinak popsat. On je tak tekutý a je skvělý zážitek ho pozorovat." Adam Shankman dodává: "Přizpůsobit někoho postavě Tylera by byla katastrofa. Potřebovali jsme někoho, kdo má v sobě přirozenou vášeň a spoustu energie, ale dokáže je zároveň kontrolovat… a takový je Channing. On je také snad tím nejlepším street tanečníkem, jakého jsem kdy v životě viděl."


Tatum se s Tylerem okamžitě ztotožnil. "Cítil jsem, že bych sám sebe lépe nepopsal, jak je Tyler vykreslen ve scénáři," říká mladý herec. "Je to bezstarostný kluk, který miluje tanec a zábavu, ale má také sebedestruktivní stránku. Myslím, že všichni kluci v jeho věku jsou svým způsobem blázniví a destruktivní. Takoví jsou teenageři. Musíte projít zmatkem, abyste se něco přiučil." Pokračuje: "Také si pamatuji, jaké to je, když nevíte, co v životě chcete, a chvíle, kdy se přes to překlenete, je ohromná."


Jakmile měli tvůrci obsazeného Tatuma do role Tylera, řešili další klíčový problém - najít mladou herečku, která by měla dostatečnou baletní průpravu a zároveň osobnost pro roli Nory. Po mnoha náročných konkurzech narazili filmaři na Jennu Dewan, která tancuje od svých 5 let, účinkovala v desítkách hudebních videoklipů a byla na turné s P. Diddym a Janet Jacksonovou než se dostala k filmu. "Když jsme viděli Jennu, byl to další ohromný objev," říká Feig. "Věděli jsme, že ona je ta, na kterou zůstane Tyler Gage civět, když dorazí do školy… a udělá cokoliv, aby ji zaujal a získal. Jenna má tyto nepopsatelné přednosti."


Stejně jako Tatum byla i Dewan zaujata příběhem Let's Dance. Líbilo se jí spojení dvou světů a také, že vztah Tylera a Nory není žádné klišé. "Tyler prožil těžký život a neví, jak něco chtít, protože pokaždé, když o něco žádá, nejraději by utekl. Ale když potká Noru, ona s tím problém nemá - stále bojuje za něco, co chce. To je příčina, která v něm zapálí oheň a pomůže mu zjistit, co má pro něj skutečně význam. Na druhou stranu ukáže Noře, jak se uvolnit a žít naplno a nebýt tak strnulý. Ukáže jí, o čem je skutečná láska. Jejich životy se změní," uvádí Jenna.


Když se Dewan poprvé setkala s Tatumem na prvním čtení scénáře, začaly věci do sebe skvěle zapadat. "Ve chvíli, kdy jsme se potkali, bylo to naprosto přirozené," říká Jenna, "a postupem času jsme začali odhalovat, že to je jako bychom se znali již několik let. Channing je velmi otevřený a šlechetný, navíc je úžasný tanečník, takže pro mne bylo inspirací ho pozorovat."

Ve škole a na ulici: Hledání pomocného hereckého ansámblu Let's Dance


Herci, kteří obklopují Channinga a Jennu v Let's Dance, jsou jak nováčci, tak i oceňované hvězdy. Dospělé části herců vévodí Rachel Griffiths, která hraje ředitelku umělecké školy. Po kritiky uznávané roli v HBO seriálu Odpočívej v pokoji chtěla Griffiths natočit něco naprosto odlišného. Když si četla scénář Let's Dance, věděla, že to je ono.


"Byla jsem vtažena do tohoto filmu. Říkala jsem si, že by bylo skvělé natáčet v mladém, pulzujícím, slibném prostředí," říká herečka. Griffiths byla také nadšena z toho, jaký má její postava vliv na Tylera, školního outsidera, který však potřebuje inspiraci a nasměrování. "Já vidím ředitelku Gordon jako někoho, kdo je velmi přísný, ale také velmi férový. Ona pozná, kdy se studenti přetvařují, a chce jim vždy přinést to nejlepší. To je také důvod, proč se snaží Tylera přimět, aby v sobě našel touhu usilovat o to pozitivní. Ona mu hodí rukavici a on ji přijme. Je to ohromný moment, protože toto nikdy nikdo Tylerovi nenabídnul - ale ona věří, že se může díky této příležitosti dostat dál."


Další fází castingu bylo najít talentované teenagery ve školách, stejně jako Tylerovi kamarády ze sousedství. Jednou z hvězd, které byly obsazeny, byl Mario, baltimorský, platinový R'n'B umělec, který prorazil ve světě showbusinessu, když mu bylo teprve 15 let. V dalších rolích se pak představí Drew Sidor, Damane Radcliff, De'Shawn Washington nebo bratři Damien a Tourie Escobarovi.

Beat: hudba a choreografie Let's Dance


Jakmile měla Fletcher pohromadě herecký štáb, začala se zaměřovat na klíčové komponenty Let's Dance: dynamickou hudbu a street dance. Aby vdechla život své choreografické vizi - spojení půvabu klasického tance s hrubostí street dance, vybrala si ke spolupráci Zacha Woodleea a Jamala Simse.

Byl to právě Sims, který nejvíce spolupracoval s Channingem Tatumem a rozvíjel jeho přirozené schopnosti. "Bylo to úžasné, protože Channing nikdy nebyl na hodině tance a přesně takový je i Tyler. Být samouk je někdy výhodou, protože nemáte žádný trénink a prostě jen tančíte. Posloucháte hudbu a začínáte dělat věci, které jsou vám přirozené. Channing tento perfektní instinktivní přístup má."


Ale profesionální tanec nemůže vycházet pouze z instinktu. Tatum se musel naučit počítat doby a tančit synchronizovaně s ostatními - dovednosti, které mohou zabrat roky učení, ale on se to musel naučit "v poklusu", stejně jako jeho postava.


Jak vznikaly taneční sekvence, byli všichni nadšeni z jejich bezprostřednosti a způsobu, jak byly protkány do filmu. Výkonný producent John Starke říká: "Úžasné je to, že na začátku byla jen slova na papíře a Anne Fletcher a choreografové nějakým způsobem vytvořily tyto skvělé tance, které prohlubují příběh, tanečníci se je naučili a finální výsledek je skutečně úžasný a zábavný."

Jak tanec, tak i drama musí být sladěno s příběhem stejně jako neodolatelná hudba, což je důvod, proč Adam Shankman přivedl skvělého hudebního odborníka Bucka Damona, jehož práce na filmech jako Procitnutí v Garden State a Protivný sprostý holky upevnila jeho renomé v pop kultuře. Damon čerpal inspiraci ze scénáře a měl jasnou představu o soundtracku, který by byl určený hlavně pro mladé - beat, rytmy a emoce. "Chtěli jsme, aby hudba měla pozici další hlavní postavy filmu," říká Damon. "Tak jsme pro film vytvořili mnoho originálních skladeb - vytvořili jsme soundtrack, který má věrohodnost street music a zároveň skutečnou symfonickou bohatost. Abych toho dosáhl, dal jsem dohromady hudební producenty, kteří jsou na špici svého žánru, a nadějné talenty."

Finální verze také zahrnuje nahrávky od Wyclefa Jeana, Scott Storche, Riche Harrisona, Anthony Hamiltona a Alias. "Toto není jen drama, ale také love story, takže jsme mezi originální hudbu zařadili tradiční skladby, které působí velmi autenticky," říká Damon.

Každý takt a každý pohyb v Let's Dance se vytváří pro vrcholové Nořino vystoupení, které převypráví příběh filmu pomocí hudby a tance. S hudbou hip-hopové hvězdy Kamea je choreografie scény kulminací všech těch kroků, které v průběhu filmu vidíme. Producent Feig shrnuje: "V příběhu Let's Dance vidíte, jak se střetávají různé světy a na závěr máte všechny ty taneční a hudební styly - vše od klasiky, přes modernu, jazz a hip-hop - které splynou v jedno."

Volnej dess

25. června 2009 v 13:49 | MiSs wErCa
AhOjKy,
kdo by jste meli zájem o tento dess napište do komentářů a potom se domluvíme dál!!!

Ještě máte navýběr z okrajků:

1.
2.

Lauren Graham

24. června 2009 v 21:28 | MiSs wErCa
Lauren Helen Graham se narodila 16.března 1967 v Honolulu na Havaji. Když jí bylo pět let, rodiče se rozhodli odtud odstěhovat a tak Lauren vyrůstala ve městě Fairfax ve Virginii s otcem Larrym , její matka Donna odešla od rodiny do Evropy, aby pracovala na své pěvecké kariéře. Larrymu Grahamovi se přezdívá "Král čokolády," protože vlastní továrnu na její výrobu. V roce 1981 se táta znovu oženil a vzal si jistou Karen. Lauren byla už jako malá blázen do koní a chtěla se stát jockeyem, ovšem, byla už tehdy příliš vysoká. Herectví objevila na základní škole a na střední škole již hrála v několika představeních. Lauren vystudovala Barnard College (New York), kde získala titul bakalář a Southern Methodist University's Medows School of the Arts (Dallas), kde získala titul magistr herectví a to v roce 1992. Do Los Angeles přišla Lauren v roce 1995 a pracovala jak číšnice, než dostala roly Shelly v první sérii seriálu Caroline in the city. Pak už se příležitosti na hostování v seriálech, jako News Radio, Law and Order, Seinfeld a 3rd Rock From the Sun, jen hrnuly. Následovaly větší role v Conrad Bloom, Townies a M.Y.O.B. Průlom v její kariéře nastal, když získala roly Lorelai Gilmore. Byla několikrát nominovaná na různé ceny, včetně Zlatého glóbu. Na stříbrném plátně se objevila poprvé v roce 1998 ve filmu Nightwatch, také si zahrála s velkou hvězdou Keanu Reevesem ve filmu Sweet November v roce 2001. V poslední době jste ji mohli vidět ve filmech Bad Santa a Seeing Other People. Na plátně kin se objevila po boku Vina Diesela v The Pacifier.

Volný dess s AMANDOU

24. června 2009 v 20:00 | MiSs wErCa
aHoJkY,
KDO BY JSTE MELI ZÁJEM O TENTO DESS tak napište do komentářů a pak se domluvíme dál tak a jestě máte navýběr z okrajku:

1.
2.

Volný dess

24. června 2009 v 13:46 | MiSs wErCa
Ahojky,
kdo chcete dess tak klidně řekněte dělala jsem jej z trucu tak jestli se nekomu líbí tak mi napište.

Jinak máte navýběr z okrajků:

1.
2.

Shaun Baker-životopis

23. června 2009 v 21:27 | MiSs wErCa
Shaun Baker
Shaun Baker je DJ pocházející ze severu Velké Británie, ale již přes 20 let žije v Německu. Tu samou dobu hraje po celosvětové klubové scéně. Hudbu tvoří společně se svým přítelem a partnerem Sebastianem Wolterem. Tato spolupráce dala tanečnímu světu hity jako "Xplode 2", který se pravidelně umísťoval na prvním místě v každé německé taneční hitparádě.
Další singl "Push" (rovněž taneční a prodejní hit) a "Bakerman" vznikly za spolupráce Laida Backa z . Dánska Nový singl nazvaný "V.I.P." byl vydán v únoru 2007.
Delší životopis
SHAUN BAKER se produkci taneční hudby začal věnovat již v roce 1997, své desky vydává pravidelně u známých tanečních labelů Alphabet City, Sushi Tunes / Ministry of Sound a A45. Jako DJ obletěl SHAUN takřka celý svět od Japonska přes Austrálii, Evropu, až po Jižní Ameriku.
Shaun se narodil v Anglii již před mnoho mnoho roky :o) Vyrůstal v oblasti poblíž Yorku, né New Yourku, ale původního Yorku na severu Anglie. Shaun se nikdy pořádně nezajímal o standardní koníčky typu fotbal, atd., ale o muziku a již od útlého dětsví. Nikdy neměl vyhraněný hudební vkus, takže poslouchal všechno co šlo - rock, ska, pop, dance, hip-hop, r´n ´b, folk, soul,…prostě cokoliv co dokáže hodit do pohodové nálady. " Hudba je v mém životě ta nejdůležitější věc" říká Shaun.
Shaun se naučil skládat a hrát již na základní škole, kde jeho první nástroj bylo čelo. Ale později přešel od tvorby klasické hudby na DJ-ing. Po jeho odchodu z UK v osmdesátých létech se usadil v Německu a začal svouji DJ karieru jako Shaun Baker v malých klubech. Začal si budovat cestu pro hraní na velkých akcích. Netrvalo dlouho a hrál své energické DJsety po celém světě od Ibizy, přes Mallorcu, Taiwan, Thajsko, Japonsko, Corfu, Francii, Anglii, Poslko, Holandsko, Rakousko až po Švýcarsko, atd…..a samozřejmě i po celém Německu. Jeho hudební produkce začala v roce 1997 produkováním komerční dance music. Jeho prvním veleúspěšným počinem byl singl Explode v projektu Jordan & Baker, která vstoupila do Německých hitparád dokonce dvakrát v jednom roce a stále je označována jako "classic trance track" mnoha slavnými DJ´s, což také byl důvod k znovuvydání s remixy od DJ´s Steve Murana a E-Craig.
V roce 2005 se Shaun spojil se Sebastianem Wolkerem na prvím Shaunově samostatném singlu "X-plode2", který úspěšně zbořil všechny německé hitparády, když dosáhnul na prví příčku po dobu tří týdnů a také první příčku v hitparádě Sunshine Live Chart. ( číslo 1 - Dance radio station v Německu Rakousku, Švýcarsku a Viva Club Rotation chart )( nejpopulárnější na Dance TV program v Německu Rakousku Švýcarsku a číslo 1 v Dance chart na Musicload )
Xplode2 zůstalo na této pozici po dobu 8 týdnů a dále vstoupilo do Německé Singl Charts a tam zůstalo po dobu dalších 9 týdnů v top 100. Nasledující singl Push Deep po dosáhnutí nejvyšších příček Německé singl charts se stal taktéž velkým hitem.
Samozřejmě že sága pokračuje a mnoho dalších skladeb bylo převelice úspěšných. Připomeňme si megahit Bakerman, nebo shash hit V.I.P., který právě v tuto dobu ovládá hitparády celého světa. Shaun na sebe může být pyšný nejen kvůli svým energickým DJ-setům, ale i po stránce své show, jako DJ hraje rád na velkých ale i malých , komerčních ale i nekomečních akcích a velice rád popisuje svůj styl jako "universální muziku" - tedy ne pouze s vyhraněným hudebním vkusem. To co při svých DJ-setech preferuje je, poskládat skvělou Djshow z různých tanečních stylů - Trance, dance, house, electro, techno,….. Každý kdo viděl Shauna " v práci" ví, že nelze zapomenout na jeho jedinečné umění s gramofony a na jeho extrovertní osobnost…..


Zdroj: www.natynka888.blog.cz

Petey Pablo-životopis+fotaa

22. června 2009 v 21:26 | MiSs wErCa
Datum narození: 22.07.1973 Místo narození: Greenville, Severní Karolína Znamení: Rak
Jížní hvězda Petey Pablo ze Severní Karolíny o sobě dal prvně vědět singlem "Raise Up", za jehož produkcí stál Timbaland. Od té doby už nějaký ten pátek uběhl, světlo světa uzřely dve jeho sólová alba "Diary Of A Sinner: 1st Entry" a "Still Writing In My Diary: 2nd Entry" (pilotní a Lil Jonovým podkladem opatřený singl "Freek-a-Leek" se držel na předních příčkách oblíbenosti hodně dloho) a rapper, který se v poslední době objevil na albech interpretů jako Ciara, Rasheeda, či J-Kwon, se na scéně zabydlel natrvalo. V průběhu letoška se pak upsal Death Row Records, pod jejichž záštitou ohlásil na rok 2006 návrat v podobě třetí řadové desky "Same Eyez On Me", za níž ponese velký díl produkční odpovědnosti Lil Jon. Skladba "Give It Up", kvůli kteréžto vzniknul tento článek, nevyšla na žádném z jeho předchozích počinů, takže může docela dobře nastínit, jakým že směrem se Petey hodlá ubírat v blízké budoucnosti...Petey-Pablo-s01.jpg
Petey-Pablo-s02.jpg
Petey-Pablo-s03.jpg

Fall out Boy-životopis

21. června 2009 v 21:25 | MiSs wErCa
Fall Out Boy je punk rockova kapela(ale spousta lidí si myslí že je to emo kapela což je blbost!) z předměstí Chicaga, která byla založena v roce 2000. Skupinu tvoří Patrick Stump (hlavní zpěvák, kytarista), Pete Wentz(vedlejší vokály, basák, textař), Joe Trohman (hlavní kytarista) a Andy Hurley (bubeník).

Začátky (2002-2004)
Prvně vydala tato skupina v roce 2002 Split EP u nahrávací firmy Uprising Records. Zanedlouho v roce 2003 vydala své debutové album nazvané Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend opět u stejného labelu.

Během tohoto období kapela koncertovala v Chicagu a na jeho předměstích. Po vydání prvního alba natočili také první videoklip a to k písni Dead on Arrival, kde se nechali zastřelit. Tento klip poté pustili pouze pár lidem.Musím teda sem napsat že to nebyl moc dobrý klip takovej no..ted mají o dost lepší;-)

Bubeník Andy Hurley se ke kapele připojil až po vydání první desky a také ještě v roce 2003 stihli vydat už své druhé album, které neslo název Take This to Your Grave a vydali jej u nezávislého labelu Fueled by Ramen.

Vydali také pár písní, jednalo se o Grand Theft Autumn/Where is Your Boy a Saturday, které ze hrály už i v rádiích. Album obdrželo zlatou desku. Na toto album navázalo další EP album a DVD nazvané My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue. Byla to také poslední deska vydána u neznámé nahrávací společnosti.

V roce 2003 totiž podepsala skupina svou nahrávací smlouvu s Island Records.

From Under the Cork Tree (2005-2006)
V roce 2005 byla stabilita kapely narušena jelikož basista Peter Wentz se pokusil o sebevraždu a předávkoval se antidepresivními léky. Později pro časopis Rolling Stone řekl, že byl fascinován sebevraždami Iana Curtise a Elliota Smithe. "Bylo těžké přemýšlet o tom a pochopit to, nemohu to nějak vysvětlit, jsem prostě narušený. Byl jsme zmatené dítě. Cítil jsme se jako Peter Wentz, ale vůbec jsem se jako Peter Wentz nechoval".
Píseň 7 Minutes in Heaven (Sedm minut v nebi) je právě o Petrově pokusu o sebevraždu.

3. května 2005 vydali Fall Out Boy své třetí album nazvané From Under the Cork Tree, které debutovalo v USA na devátém místě a v prvním týdnu se jej prodalo přes 70,000 kusů a později obdrželi dvakrát platinovou desku.

První singl z alba Sugar, We're Goin' Down se dokonce umístil na osmém místě Billboard Hot 100 a v hitparádě MTV TRL se dokonce dostal na místo nejvyšší.

Kapela obdržela i nominaci na Grammy Awards jako nejlepší nový umělec.

Infinity on High (2007)
Poslední vydané album Fall Out Boy dostalo název Infinity on High a vyšlo 6. února 2007. Albu předcházel veleúspěšný singl This Ain't Scene, It's an Arm Race, který poprvé předvedli v roce 2006 na American Music Awards. Videoklip měl pak premiéru 19. prosince 2006.
Na novém album Fall Out Boy spolupracovali i s Timbalandem.

Deska debutovala na prvním místě americké hitparády a jen v prvním týdnu se jí prodalo přes 260,000 kusů. Hit This Aint Scene, Its an Arm Race dosáhla v USA i ve Velké Británii na druhé místo, přičemž na Britských ostrovech to bylo doposud nejlepší umístění kapely v kariéře.

18. dubna 2007 se kapela vydala na turné, které skončí 11. června 2007. Fall Out Boy také přislíbili účast na charitativním koncertu Live Earth, který byl 7. července 2007

Jenna Dewanová - životopis

20. června 2009 v 21:02 | MiSs wErCa
Jenna Dewanová pochází z Hartfordu, Connecticut, a vyrůstala v Dallasu, Texas. Již v pěti letech začala s tancováním, studovala balet a moderní tanec. Jako teenager si tvrdě prosazovala svoji taneční kariéru, vyhrála několik školních přeborů a ocenění. Poté začala studovat na Univerzitě v Jižní Kalifornii, zatímco současně tančila v hudebních videoklipech s takovými umělci jakými jsou např.Mandy Mooreové a Tony Baxtonové

Byla obsazena do videa Janet Jacksonové nazvaného Doesn't Really Matter a poté jí bylo nabídnuto turné s Janet, což ji donutilo opustit studia na univerzitě a věnovat se tanci profesionálně. Svůj filmový debut realizovala snímkem Waterborne (2005, r. Ben Rekhi) a poté si zahrála v hororovém filmu Tamara (2005, r. Jeremy Haft). Následující rok se objevila ve filmu Tančím, abych žil (Take the Lead, 2006, r. Liz Friedlander) s Antonio Banderasem a ve filmu Let´s Dance po boku Channinga Tatuma

Kiki Kannibal

20. června 2009 v 20:48 | MiSs wErCa

Kiki Kannibal

Kiki Kannibal
Povolání: Internet scene girls, modelka
Věk: 16
Datum narození: 2. 02. 1993
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »

Životopis

Kiki Kannibal jedna z nejznámějších scene queens na internetu. Kiki Kannibal má svůj jedinečný styl, který můžete vidět na jejich fotkách. Vlastním jménem se jmenuje Kirsten Ostrenga a její nejlepší kamarádka je její sestra Dakota Rose. Nyní žije na Floridě. Má svůj obchod kde prodává přívěšky na stránce www.shop.kikikannibal.com. Je vegetariánka. Její e-mail kiki@kikikannibal.com XOXO Kiki

Serj Tankian

19. června 2009 v 21:23 | MiSs wErCa
Povolání: zpěvák
Věk: 41
Datum narození: 21. 08. 1967
Místo narození: Beirút, Libanon
Znamení: Lev
Člen skupiny: System Of A Down

Životopis

Serj Tankian se narodil 21.8.1967 v Beirútu v Libanonu. Hraje basketbal. Velmi se zajímá o politiku ze System Of A Down asi nejvíce. Jak víme společně s Daronem byli prvními zakladateli skupiny System Of A Down. Rád píše básně a dokonce vydal i knihu mírumilovně mystické poezie.

Působí také v neziskové politické organizaci Axis of Justice, kde spolu s multi-instrumentalistou Artem Tunc Boyaciyanem měli podíl na world music projektu Serart. Založil vlastní vydavatelství Serjical Records. Serj Tankian je vegetarián. Na rozdíl od Darona píše spíše složitější a hlubší texty. Bydlí v Calabasas který se nachází v Californii, odtamtud je to asi půl hodiny cesty k Daronově vile. Napsal báseň "Nations", kterou použil jako improvizaci na koncertě v Lowlands. Má bratra který se jmenuje Sevag. Vlastní dům na Novém Zélandu. Jeho sólové album je naplánované na konce léta nebo začátek podzimu 2007.

Serj Tankian
Serj Tankian
Serj TankianSerj Tankian
Serj Tankian
Serj Tankian
Serj TankianSerj Tankian

Zkratky na icq

18. června 2009 v 21:23 | MiSs wErCa |  Novinky
U2- ty taky

AFK- away from kayboard (nejsem u klávesnice)

Z5-zpět (Např. Jsem z5- jsem zpět)

MHH-prostě hmm

PLS,PLZ-Please (Prosím)

4YOU nebo 4U- For You (pro Tebe)

LOL - Laughing out Lound (smíchy se mohu strhat)

OMG - Oh my god (o můj bože)

ROFL - Rolling on the floor laughing (válím se na podlaze smíchy)

GL and HF - Good luck and Have Fun (Hodně štěstí a zábavy)

LAMA - Lamer - herní ubožák

BTW - By the way (mimochodem)

HALUZ - Náhoda,štěstí

NOOB = noobie - začátečník, nezkušený hráč

RULEZ - Něčemu fandit nebo podporovat

SUX - Příšerný, nejhorší

TY - Thank you (díky)

THX - Thanks (Díky)

NZ - Není zač

NJN - No jo no

NP - No Problem (Bez problému)

MZ - Máš zač

TJ - To jo

TJN - To jo no

MMNT - Moment

WTF? - What the fuck? (Co to,k***?..údiv)

CHEATER - Podvodník

FUCKER - sráč

TK - Team Killer (Klub zabijáků)

JJ - Jo jo

NN - Ne ne

EE - Ne-e

KUA - k***a (slušně)

BOT - Uživatel,ovládaný počítačem

MNO - Prostě no!!

HHH - smích

MUHEHE - smích

NICE - Dobrý,výborný,velmi dobře

LAGGER - Hráč s pomalým připojením

W8 - wait = čekej

SPAWNKILL - Zabití hráče než se naloaduje

SPAM - Psaní hodně zpráv pořád dokola tzv. tapetování

SUCKER - blbeček

LOSER - PoraženýAFAIK........ pokud vím

AFK............ nejsem u klávesnice (away from keyboard)

BCNU......... uvidíme se

BRB............ hned jsem zpátky

BTW........... mimochodem

CUL/CUL8R....... nashle později

FAQ........... často kladená otázka

LOL............ směju se na celé kolo (Loud of Laught)

ROFL.......... rolling on the floor laughing (válím se smíchy na zemi)

MORF......... muž nebo žena?

OAO........... končím sezení

OIC............. aha, chápu

RUOK?....... jste v pořádku?

SO.............. další informace

THX........... děkuji

TIA............. předem děkuji

WYSIWYG....... co vidíte, to dostanete

RTFM........ read the fucking manual - precti si, *sakra*, manual!

IMO........... in my opinion = podle mého mínění

IMHO........ i.m. humble o. = podle mého skromného názoru

Zdroj :www.exit.estranky.cz

Milo Ventimiglia-Jess Marianoo

17. června 2009 v 21:21 | MiSs wErCa

Datum narození:8. července 1977
Místo narození:Anaheim, Kalifornie, USA
Celé jméno:Milo Anthony Ventimiglia
Životopis:

Milo se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Poté se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu 'The Fresh Prince of Bel-Air". Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu 'Must Be the Music'.
Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech 'Massholes' a 'Sheer Bliss' či v krátkém filmu 'Nice Guys Finish Last'. Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu 'Opposite Sex' a hostoval v seriálech jako je 'C.S.I.', 'Promise Land' či 'Sabrina, the Teenage Witch'.
Milo rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě.

Herecká kariéra:

Stay Alive (2006)- Loomis Crowley
Dirty Deeds (2005)- Zach
Cursed (2004)- Bo
Winter Break (2002)- Matt Raymand
Gilmore Girls (2001 - 2004)- Jess Mariano
Nice Guys Finish Last (2001)- Josh
Massholes (2000)
Opposite Sex (2000)- Jed Perry
Speedway Junky (1999)- Travis
She's All That (1999)- hráč fotbalu
Boys Life 2 (1997)- Jason
Must Be the Music (1996)- Jason

Epizodní role:

Bedford Diaries (2006)
American Dreams (2005)- postava: Chris Pierce
Law & Order: Special Victims Unit (2003)- postava: Lee Healy
Boston Public (2003)- postava: Jake
C.S.I.: Crime Scene investigation
(2000)
- epizoda: Friends & Lovers
- postava: Bobby Taylor
Promised Land (1999)- epizoda: In the Money
- postava: Tony Brackett
Kelly Kelly (1998)- epizoda: Bye Bye Baby
- postava: Steve Spencer
Brooklyn South (1998)- epizoda: Fools Russian
Sabrina, the Teenage Witch (1996)- epizoda: Terrible Things
- postava: Letterman
The Fresh Prince of Bel-Air (1995)- epizoda: Bourgie Sings the Blues
- postava: host na večírku

http://www.nndb.com/people/734/000108410/milo-ventimiglia.jpgEdward Herrmann-Richard Gilmore

16. června 2009 v 21:20 | MiSs wErCa
Datum narození:21. června 1943
Místo narození:Washington D.C.
Životopis:

Herec Edward Herrmann, držitel cen Emmy i Tony, se může pyšnit působivou kariérou, kterou si v divadle, u filmu a v televizi budoval více jak třicet let. Během jeho účinkování na Broadwayi mu cenu Tony vynesla hra 'Mrs. Warren's Profession' a nominaci na tutéž cenu hra 'The Philadelphia Story'.
Na velkém plátně ztvárnil řadu památných postav, například ve filmech 'Nixon', 'Ritchie Rich', 'The Man With One Red Shoe', 'Double Take' či 'Critical Care'. Mezi jeho poslední filmy se řadí dílo z produkce Gena Hackmana, 'Welcome to Mooseport'.
V televizi se objevil v šestiepizodním příběhu 'The Practice', který mu v roce 1999 vynesl cenu Emmy. Hostoval též ve dvousté výroční epizodě 'Law & Order'. Nominace na další Emmy mu přinesla jeho práce na 'St. Elsewhere', na 'Concealed Enemies' a na 'Eleanor and Franklin: The White House Years'. V televizi na sebe dále upozornil rolemi v řadě filmů, jako je například 'Vendetta', 'Pandora's Clock', 'What Love Sees' či 'Fire in the Dark'.
Na divadelní jeviště se Herrmann vracel ještě mnohokrát. V létě roku 2002 si zahrál v režii Bruce Paltrowa ve hře 'Educating Rita' na Williamstownském divadelním festivalu a před časem skončil s účinkováním ve hře Neila Simona, 'The Dinner Party'.
Herrmann se též v plné míře věnuje nahrávání audio knih a na svém účtu má již více než padesát děl, včetně nejnovějšího románu Toma Clancyho 'Net Force series'. V roce 1999 byl za svoji práci na kompletní nahrávce 'The King James Bible' oceněn cenou AUDIE.
Též se ujal role vypravěče 'History Lost and Found' na kanálu A&E a u seriálu 'Founding Fathers'. Rovněž hostoval v seriálu 'The Ultimate Auto', což mu pomohlo k uznání mezi automobilovými nadšenci. Je také aktivním účastníkem závodů a automobilových show.
Loni byl vyznamenán svojí alma mater, Bucknellskou univerzitou, za vynikající úspěchy ve svojí profesi.

Herecká kariéra (+ významné nahrávky):

A Love of Time (2005)- kapitán Sallee
The Aviator (2004)- Joseph Breen
Bereft (2004)- otec
Welcome to Mooseport (2004)- Avery Hightower
Intolerable Cruelty (2003)- Rex Rexroth
Russia, Land of the Tsars (2003) (hlas)- vypravěč
A&E Biography: The Munsters (2003)- jako on sám
First Mothers (2002)- jako on sám (pro The History Channel)
The Emperor's Club (2002)- ředitel Woodbridge
James Dean (2001)- Raymond Massey
The Cat's Meow (2001)- W. R. Hearst
Down (2001)- Milligan
Double Take (2001)- Charles Allsworth
Horror in the East (2001) (hlas)- vypravěč (pro The History Channel)
The Impressionists (2001) (hlas)- vypravěč
Founding Fathers (2000) (hlas)- jako on sám/vypravěč
Oz (2000-2001)- Harrison Beecher
Miss Congeniality (2000)
(scéna nezařazena)
- táta Gracie
Gilmore Girls (2000 - současnost)- Richard Gilmore
Better Living (2000)- Jack
Walking Across Egypt (1999)- reverend Vernon
Vendetta (1999)- D.A. Luzenberg
Atomic Train (1999)- prezident
The Korean War: Fire and Ice (1999)
(hlas)
- vypravěč
Saint Maybe (1998)- Doug
The Fifties (1997) (hlas)- vypravěč
"LIBERTY! The American Revolution"
(1997) (hlas)
- vypravěč
Critical Care (1997)- Robert Payne
Pandora's Clock (1996)- prezident
What Love Sees (1996)- Morton Treadway
A Season in Purgatory (1996)- doktor Shugrue
Soul of the Game (1996)- Branch Rickey
Nixon (1995)- Nelson Rockefeller
Here Come the Munsters (1995)- Herman Munster
The Face on the Milk Carton (1995)- Frank Jessmon
Richie Rich (1994)- Richard Rich starší
Don't Drink the Water (1994)- pan Kilroy
Foreign Student (1994)- Zach Gilmore
A Foreign Field (1993)- Ralph
My Boyfriend's Back (1993)- Mr. Dingle
Born Yesterday (1993)- Ed Devery
Fire in the Dark (1991)- Robert
Sweet Poison (1991)- Henry
The Last Act Is a Solo (1991)- Ben Cunningham
So Proudly We Hail (1990)- James Wagner
Big Business (1988)- Graham Sherbourne
Overboard (1987)- Grant Stayton III
The Lost Boys (1987)- Max
Prodigious Mr. Hickey, The (1987)- ředitel školy
St. Elsewhere (1986)- otec Joseph McCabe
Murrow (1986)- Fred Friendly
Compromising Positions (1985)- Bob Singer
The Man with One Red Shoe (1985)- Brown
The Purple Rose of Cairo (1985)- Henry
Concealed Enemies (1984)- Alger Hiss
The Making of 'Mrs. Soffel' (1984)- jako on sám
Mrs. Soffel (1984)- Peter K. Soffel
Memorial Day (1983)- Ned Larwin
Freedom to Speak (1982)- Andrew Carnegie/Robert Ingersoll/Abraham Lincoln/Mark Twain
Annie (1982)- FDR (prezident Franklin Delano Roosevelt)
Death Valley (1982)- Paul Stanton
A Little Sex (1982)- Tommy
The Gift of Life (1982)- doktor Quinn
The Electric Grandmother (1982)- otec
Harry's War (1981)- Harry Johnson
Reds (1981)- Max Eastman
Dear Liar (1981)- George Bernard Shaw
The Private History of a Campaign
That Failed (1981)
- Cizinec
3 by Cheever: O Youth and Beauty!
(1979)
- Kip Lawton
Freedom Road (1979)- Stephen Holms
3 by Cheever: The Sorrows of Gin
(1979)
- Kip Lawton
Portrait of a Stripper (1979)- Frank Andrews
The North Avenue Irregulars (1979)- reverend Michael 'Mike'
Brass Target (1978)- plukovník Walter Gilchrist
Take Down (1978)- Ed Branish
The Betsy (1978)- Dan Weyman
A Love Affair: The Eleanor and Lou
Gehrig Story (1978)
- Lou Gehrig
Eleanor and Franklin: The White
House Years (1977)
- Franklin D. Roosevelt
Eleanor and Franklin (1976)- Franklin Delano Roosevelt, věk 20-50
The Great Waldo Pepper (1975)- Ezra Stiles
Beacon Hill (1975)- Richard Palmer
The Great Gatsby (1974)- Klipspringer
The Paper Chase (1973)- Thomas Craig Anderson
The Day of the Dolphin (1973)- Mike

Epizodní role:

Crossing Jordan (2003)- epizoda: Pandora's Trunk: Part 2
- postava: policejní kapitán
Oz (2003)- epizoda: Dead Man Talking
- postava: Harrison Beecher
The Practice (2001)- epizoda: Honor Code
- postava: Anderson Pearson
Oz (2001)- epizoda: Cuts Like a Knife
- postava: Harrison Beecher
Oz (2000)- epizoda: Gray Matter
- postava: Harrison Beecher
Oz (2000)- epizoda: Works of Mercy
- postava: Harrison Beecher
Oz (2000)- epizoda: Obituaries
- postava: Harrison Beecher
Oz (2000)- epizoda: A Cock and Balls Story
- postava: Harrison Beecher
Law & Order (1999)- epizoda: Empire
- postava: pan Mosbeck
The Practice (1998)- epizoda: Trench Work
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1998)- epizoda: The Defenders
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1998)- epizoda: Body Count
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1998)- epizoda: Reasons to Believe
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1998)- epizoda: Another Day
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1997)- epizoda: Part IV
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1997)- epizoda: Trial and Error
- postava: Anderson Pearson
The Practice (1997)- epizoda: pilotní
- postava: Anderson Pearson
Homicide: Life on the Street
(1996)
- epizoda: M.E., Myself and I
- postava: Thomas Pandolfi
Wings (1995)- epizoda: So Long, Frank Lloyd Wrong
- postava: Y. M. Burg
Law & Order (1995)- epizoda: Progeny
- postava: Drew Seely
Alfred Hitchcock Presents
(1987)
- epizoda: The Mole
- postava: doktor Stoddard
St. Elsewhere (1986)- epizoda: Where There's Hope
- postava: otec Joseph McCabe
St. Elsewhere (1986)- epizoda: Time Heals: Part 2
- postava: otec Joseph McCabe
St. Elsewhere (1986)- epizoda: Time Heals: Part 1
- postava: otec Joseph McCabe

Lady Gagga - životopis

15. června 2009 v 20:57 | MiSs wErCa
Povolání: Zpěvačka
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis
Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 20. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.
Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Jared Padalecki-Dean Forester

14. června 2009 v 21:18 | MiSs wErCa
Datum narození:19. července 1982
Místo narození:Antonio, Texas
Celé jméno:Jared Tristan Padalecki
Životopis:

Jared vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame".

Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana změnil své plány.

Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray, který v Gilmorových děvčatech ztvárnil Tristana.

Herecká kariéra:

Supernatural (2005)
Knights of Impossingworth Park (2005)- Rhyme
Cry Wolf (2005)- Tom
House of Wax (2004)- Wade
New York Minute (2004)- Trey Lipton
Young MacGyver (2003)- Clay MacGyver (jen v pilotu)
A Ring of Endless Light (2002)- Zach
Close to Home (2001)(jen v pilotu)
A Little Inside (2001)- Matt Nelson
Silent Witness (2000)- Sam (jen v pilotu)
Gilmore Girls (2000 - současnost)- Dean Forester

Epizodní role:

ER (2001)- epizoda: Piece of Mind
- postava: Paul Harris

http://images2.alloy.com/images/195x284/jared_padalecki_new.jpg
Zdroj:www.messy.blog.cz

Horsefeathers

13. června 2009 v 21:07 | MiSs wErCa

Horsefeathers

Horsefeathers Historie Horsefeathers sahá zpátky do roku 1989, kdy si na střední škole v kanadský Britský Kolumbii začal Stewart Carlson a Joel DeVille tisknout vlastní designy na trika a mikiny. Bylo to v době, kdy snowboarding začínal v Kanadě nabírat na obrátkách a skateboarding se pomalu vracel na scénu, avšak ani jeden z těchto sportů ještě nebyl akceptován širší veřejností. V malém městě kde se tato skupina lidí nacházela, byl skateboarding záležitostí pěti jedinců a snowboarding možná deseti, čímž vybočovali z řady jak oblékáním, tak třeba i hudbou, kterou poslouchali. Vytvoření vlastní značky Horsefeathers byl jeden z dalších kroků k provokaci rednecků a jocků, který už tak nezkousávali volný oblečení a všechno ostatní kolem skateboardingu a snowboardingu.
Kvůli nedostatku peněz a ukončení střední školy se ale celá akce v roce '92 rozpadla a mimo zakládání designů do desek se nějakou dobu nedělo nic.
Další fáze začala až v roce '94, kdy se vše rozjelo nanovo v České Republice. S využitím nashromážděných nápadů a log za posledních pár let se začala rýsovat první řada streetwearu. I když nakonec ten rok vzniklo jenom několik verzí tisků na trika a jeden model kalhot a kraťasů, bylo jasný, že díky obrovskému množství nápadů, které čekaly na využití, budou další série mnohem větší a promáklejší.
Oblečení, které v současné době vyrábíme, ať na snb nebo street, se nedá s minulostí srovnávat co se propracovanosti, materiálů a kvality týče. Přístup k vymýšlení nových věcí ale rozhodně zůstal stejný a nadále chceme realizovat nápady naše i lidí kolem nás do podoby, která bude nedílnou součástí skateboardingu a snowboardingu.
Proto považujeme za důležitý podporovat lidi, který berou ježdění jako něco víc než zábavu na neděli a který mají chuť být vždy o krok napřed. I ti mají svůj podíl na vývoji a inovaci budoucích kolekcí a hlavně na spolupráci při vývoji, který od prvního potisku na trička dospěl až do dnešní podoby.

Audrey Kitching

13. června 2009 v 20:44 | MiSs wErCa

Audrey Kitching

Audrey Kitching

Životopis

Audrey Kitching je vlasová stylistka, vizažistka a modelka. Chodila s Brandonem z Panic! At The Disco a Travisem z From First To Last Je to jedna z nejoblíbenějších modelek a internetova celebrita na buzznetu a jako jedna z mála odepisuje fanouškům. Audrey měla spolu s modelkou Zui Suicide reality show Trashy life. Ta skončila a nyný pracuje na vlastní fashion-line, Skelanimals, spolu s další e-modelkou Hannou Beth.

Emerica

12. června 2009 v 21:08 | MiSs wErCa

Emerica

Emerica Počátky společnosti Emerica sahají do roku 1995 ke značce Etnies. Francouzská společnost s obuví Rautureau Apple, která založila Etnies roku 1986, byla odkoupena konsorciem European shoe conglomerate, která byla vzápětí přeměněna na americkou společnost. Po tomto obchodu Pierre-André Senizergues, který navrhoval a prodával Etnies v Americe od roku 1990 pod názvem Etnies America, ztratil licenční práva na název Etnies. Založil tedy značku Emerica, což je prostě zkratka názvu Etnies America.
Roku 1996 Pierre-André koupil všechny práva Etnies a pokračoval dále v distribuci obou značek. Emerica se zaměřila čistě na skateboarding, zatímco Etnies je široký prodejce surfové, ženské, BMX and Moto-x obuvi jakožto doplňujících řad k jejich skateboardové obuvi.