.

Květen 2010

Street dance 3D

30. května 2010 v 14:32 | MiSs wErCa |  Novinky

Streetdance 3D

FILMÍKY A TV: Streetdance 3D - foto
Zdroj: Bontonfilm
Carly: "Takhle street dance začalo - v klubech, na ulicích, odhodilo pravidla a svobodně tančilo"
Život Carly, tanečnice street dance, nemůže být lepší. Chodí s Jayem a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále mistrovství ve street dance! Jay ale všechno změní, když se najednou rozhodne Carly i skupinu opustit!

Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona. Po sérii porážek, mezi které patří i ztráta jejich zkušebního místa, však o svých vůdčích schopnostech začíná vážně pochybovat.

Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny, která je fascinována uměním a nadšením Carly a její party, tak jim udělá nabídku: budou moci trénovat v luxusním studiu baletní akademie výměnou za spolupráci s jejími baletními tanečníky.

Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu. Ke střetu dochází hned, jakmile se tyto dva naprosto rozdílné taneční styly setkají.

Baletní tanečníci a tanečnice, kteří jsou roky cepovaní v přísně klasické disciplíně, jsou zděšení stylem, jakým skupina tančí a naopak, Carly dopaluje jejich podrážděný odstup. Baletní tanečníci nakonec začnou mít respekt před Carlyinými úžasnými výkony a Carly zase začne přitahovat pohledný tanečník baletu Tomas... Jak tenhle cool příběh dopadne, se dozvíš už zítra v kině.

Žánr: Muzikál
Délka: 98 min
Režie: Max Giwa, Dania Pasquini
Hrají: Nichola Burley, Charlotte Rampling, Richard Winsor
Podívej se na trailer


Harry Potter-konec natáčení :(

30. května 2010 v 14:29 | MiSs wErCa |  Novinky

Emma Watson: "Jako by někdo umřel!"

STARS: Emma Watson:
Zdroj: Profimedia.cz
Konec Harryho Pottera se blíží...
"Mám pocit, jako by někdo umíral," svěřila se filmová Hermiona Grangerová: "Určitě si říkáte, že přeháním, ale já to tak opravdu cítím!" Proč?

S natáčením filmů o čarodějnickém učni začala Emma v jedenácti. Teď jí je dvacet a před čtrnácti dny padla poslední klapka k závěrečnému dílu HP!

"Nikdo by na záčátku neřekl, že se z nás stane taková parta," vzpomíná Emma, která nyní studuje vysokou školu: "Dívat se na starší díly Harryho je pro mne velmi emotivní a mám co dělat, abych nebyla dojatá."

Emma je teď natolik nešťastná, že na příští tři měsíce zcela vyčistila svůj diář, aby se z konce natáčení zotavila. "Vážně mě to mrzí a nemám chuť dělat něco dalšího. Chci si od filmování odpočinout a strávit léto s rodinou."

"Zatím přesně nevím, kam pojedu na prázdiny, ale jsem si jistá, že proběhnou v klidném tempu. Musím hodně relaxovat a dát se trochu dohoromady," svěřila se filmová Hermiona.

Silné emoce však nesužují jen Emmu."Jsem z toho zničený," přiznal Daniel Radclife a pokračoval: "Je to vážně velmi smutné. Harry Potter je součást mého života. Dal jsem do něj velkou část sebe a konec natáčení znamená, že tahle kapitola končí. Je konec dospívání!"

Poslední část seriálu o čarodějnickém učni, Harry Potter a relikvie smrti je rozdělena do dvou filmů. První by se měl objevit v kinech v listopadu tohoto roku a druhý v červenci 2011. Už se těšíme:o)

Podívej se na trailer Harry Potter a relikvie smrti


Affs :)

30. května 2010 v 14:06 | MiSs wErCa


Joe Jonas and Demi Lovato..ROZCHOD!!!

30. května 2010 v 12:28 | MiSs wErCa |  Novinky

Joe Jonas & Demi Lovato: Rozchod!

STARS: Joe Jonas & Demi Lovato: Rozchod! - foto
Zdroj: Profimedia.czPřestože Joe Jonas (20) a Demi Lovato (17) spolu chodili teprve od března, v úterý se objevila oficiální zpráva o jejich rozchodu! Důvod?
Joe už Demi nemiluje! "Demi a já jsme se do sebe zakoukali a snažili se o vztah," tvrdí Joe: "Z mé strany to ale bylo velmi komplikované a neustále jsem měl strach, že přijdu o skvělou kamarádku!"

Proto krátkou lovestory raději ukončil! "Demi byla připravená být se mnou kdykoliv jsem potřeboval, já jsem jí to samé ale nabídnout nemohl! Navždycky bych jí ztratil, a to jsem nechtěl. Proto jsem raději vztah ukončil ve fázi, kdy ještě můžeme být přáteli."

Joeův táta prozradil, že jeho syn přišel v pondělí na návštěvu a o rozchodu se s ním radil: "Pak Demi zavolal a rozešel se s ní po telefonu. Nechtěl vidět, jak pláče."
Podle Demi je to však nesmysl: "Jsou to klepy! Opravdu jsme se rozešli, ale ne po telefonu! Je mi to moc líto, jenže se nedá nic dělat," napsala Disney star na twitteru a vysvětlila další pomluvu, že má v záloze někoho jiného: "S nikým jiným nerandím. Vztah s Joem pro mne znamenal hodně:-(

Demi a Joeovi to spolu moc slušelo :o(Zemřel zpěvák Petr Muk

24. května 2010 v 16:59 | MiSs wErCa |  Novinky

Zemřel zpěvák Petr Muk

Ve svých pětačtyřiceti letech zemřel populární český zpěvák Petr Muk. Podle některých informací spáchal sebevraždu. Novinkám jeho smrt potvrdili jeden z členů Mukovy kapely a také kamarád Oldřich Lichtenberg.

Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí. Zemřel jen několik dnů po vydání nového alba V bludišti dnů, které kritika velmi dobře přijímá. [celá zpráva]
Muk se již několikrát léčil s depresemi.
"Informaci o smrti Petra jsem dostal dnes asi v devět hodin ráno. Bližší informace nemám, ale myslím si, že spekulovat o sebevraždě je předčasné," řekl Novinkám producent a blízký přítel Petra Muka Oldřich Lichtenberg.
Petr Muk s manželkou Evou
Petr Muk s manželkou Evou
FOTO: Michaela Feuereislová
"Ve středu jsme spolu byli na pivu a byl ve velmi dobré náladě. Sháněl jsem mu i lístky na nedělní koncert Kiss. Ty jsem mu předával v pátek a předpokládám, že na koncertě byl. Bude mi velmi chybět. Byl to skvělý umělec a můj blízký kamarád," uvedl Lichtenberg.
Petr Muk a Petr Janda
Petr Muk a Petr Janda
FOTO: Michaela Feuereislová
Podle informací Práva Muk v noci před smrtí koncert skutečně navštívil.

Záchranka již nemohla Mukovi pomoci

Mukovo úmrtí potvrdila i mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová. "Ano, u tohoto muže jsme skutečně zasahovali, ale už jsme mu nemohli pomoci," uvedla pro ČTK. Podle ní příčina smrti není známa, věc bude vyšetřovat policie. "Žádné další informace nemůžeme poskytovat, rodina si to nepřeje," zdůraznila Ernestová.

Video

Petr Muk - Stín katedrál (youtube.com)
Krátce před smrtí Muk Právu sdělil, že se chystá na koncert Billyho Idola, který se koná 27. června a navštívit chtěl také vystoupení skupiny Gossip.
Petr Muk
FOTO: Michaela Feuereislová
Petr Muk se narodil roku 1965 a vyrůstal v Jižních Čechách. V raném mládí zkoušel štěstí s punkovými skupinami, nicméně se proslavil úplně jiným stylem. Koncem osmdesátých let byly masově navštěvovány koncerty jeho synthi-popového Oceánu, který se vyznačoval na popové poměry velmi mystickými texty.
Notoricky známým se stal jejich hit Ráchel, věrní fanoušci si možná vzpomenou i na songy Dávná zem, Čas, Prázdná ulice apod. Oceán v devadesátých letech vystřídal rovněž velice populární projekt Shalom. Prodal téměř 300 000 nosičů a jeho symbolem se stala píseň Až jednou.

V roce 1997 Muk odchází na sólo dráhu a věnuje se již čistě středoproudému popu. Vydává desky jako Jizvy lásky, Dotyky snu a Osud ve dlaních a DVD Zrcadlo.
Získává druhé místo v anketě popularity Český slavík Mattoni v letech 2002 a 2003, nicméně se mu už nedaří vrátit na úplný vrchol, přestože rádia si oblíbila coververze jako Zrcadlo či Bon Soir Mademoiselle Paris a Stín katedrál.
V odborných cenách (Anděl) nedosahuje výraznějších úspěchů. Po roce 2000 vstupuje do světa muzikálů. Hraje v Rusalce, Golemovi, Johance z Arku a Galileovi, aby se nakonec rozhodl tuto oblast opustit a věnovat se alternativnější desce V bludišti dnů. Krátce po jejím vydání zemřel.

zdroj:novinky.cz

Novinka pro faboušky Hannah Monatna

19. května 2010 v 18:22 | MiSs wErCa |  Novinky

Miley Cyrus: "Hannah Montana mi bude chybět!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz

Šok! Seriál Hannah Montana končí!
"Dotočili jsme poslední díly HM," napsala minulý týden Miley Cyrus (17) na svůj blog. "Nemůžu věřit, že je konec!"

S rolí obyčejné holky, která se s nasazením blonďaté paruky změní na neodolatelnou star, začala ve svých dvanácti letech. "Měla jsem obrovské sny a nikdy bych nečekala, že se splní! Jsem opravdu vděčná společnosti Disney, že mě vzala pod svá křídla a dovedla mě tam, kde jsem teď," svěřila se Smiley.

"Producenti, scénáristi, herci, prostě všichni, kdo na seriálu pracovali, byli pět let moje rodina. Vůbec mi nedochází, že je teď už nebudu vídat každý den," řekla ještě Disney star, která se nedávno nechala slyšet, že si chce odpočinout i od muziky.

Od sedmé třídy měla Miley stejný program: škola s Emily Osment, potom oběd s Jasonem Earlesem a Moisesem Ariasem a rychle utíkat na natáčení, kde byli stále ti stejní lidé!

"Teď ale bude všechno jinak! Letos totiž končím i školu. Wow! Wow! Wow! Všechno jsem moc milovala, všechno mi bude chybět. Hlavně Hannah Montana!" Nám také! :o(

Nakoukni do zákulisí seriálu Hannah Montana


Pár desingu :D

9. května 2010 v 19:37 | MiSs wErCa |  My diary
aHOJte,
tak dneska jsem sem dala pár desingu.
Jeste možná přidám dneska s Lady Gagga ale uvidím myslím že to dneska už nezvládnu,
uvidím jeste :) .A co jak se máte vy?Já nic moc jsem nemocná,ae tak snad se to spraví za chvíli
mám jít zétra k doktorce tak uvidím pp :DSelena Gomez desing 5

9. května 2010 v 19:23 | MiSs wErCa |  Selena dessy
by:wercaandmy.blog.cz


by:wercaandmy.blog.cz
by:wercaandmy.blog.cz


Miley Cyrus desing 8

9. května 2010 v 19:20 | MiSs wErCa |  Miley dessy
by:wercaandmy.blog.cz

by:wercaandmy.blog.cz
by:wercaandmy.blog.cz


Hilary Duff desing

9. května 2010 v 19:17 | MiSs wErCa |  Other dessy
by:wercaandmy.blog.cz

by:wercaandmy.blog.cz
by:wercaandmy.blog.czJe tu new desing :D

8. května 2010 v 17:19 | MiSs wErCa |  My diary

Ahojky,
tak jsem tu z5 :D po dlouhé dobe desing není nic moc ae chtelo to už zmenu.
Jelikož jsem tedka nemocná tak asik udelám jinej a za chvíli tenhle vymením :D
a co jak se máte vy?Já nic moc chci zkus desingy trochu jinak ae jeste nwm co vymyslet.
    Tak se mejte zetím hezky pp♥

(obr.by:zigina.blog.cz)